Menu

Replika Denix P.08 Luger pro dělostřelce

Únor 2, 2017 - Články
Replika Denix P.08 Luger pro dělostřelce

Dělostřelecký model pistole Prabellum Luger vyrábí španělská firma Denix. U této repliky je možné nastavit hledí, vyjmout zásobník nebo naprázdno natáhnout a po stisknutí spouště pistole cvaká. Replika tothoto dělostřeleckého modelu vypadá velmi věrohodně, vyrobena je z kovu. Celková délka je 34,5 cm, hmotnost činí skoro 1100 g. Replika je nabízena ve 2 variantách a to v provedení s hnědými dřevěnými střenkami, nebo s černými plastovými střenkami.

Dělostřelecký model P.08 Luger : Tato karabina se vyráběla v období 1. světové války pro poddůstojníky dělostřelectva a měla být náhražkou standartního Mauseru. Válcový zásobník těchto karabin byl na 32 nábojů, hlaveň byla dlouhá 200 mm a hledí bylo možné nastavit na vzdálenost do 800 m. Pro své nepraktické rozměry tyto zbraně neměly velkou oblibu. Vyrobilo se pouze okolo 250 000 kusů.

Fotogalerie repliky P.08 Luger pro dělostřelce

Pokud vlastníte repliku pistole Parabellum Luger P.08  pro dělostřelce, nebo máte více informací o historii této zbraně, podělte se s námi o vaše poznatky v diskusi níže.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.